Метеостанції Davis Instruments, Датчики

Davis 6470 Зовнішній датчик температури ґрунту (води, повітря)

06470_01.jpg Датчик температури Davis 6470 – зовнішній датчик для визначення температури ґрунту, води чи повітря. Датчик надійно загерметизований в циліндрі з нержавіючої сталі., з'єднується з пристроєм, що передає, за допомогою кабелю 4,6м, Датчик захищений від погодних впливів. Дозволяє визначати температуру ґрунту чи води на різних глибинах.

Технічна характеристика

 •  Діапазон вимірювання температури: від -40 до +65 С,
 •  Інтервал поновлення інформації: 63 -75 сек.

 Датчик сумісний із метеостанціями Davis Instruments Vantage Pro2 та Vantage Pro 2 Plus.

 Датчик підключається до ґрунтової метеостанції Davis 6345. Максимально-можлива кількість датчиків до однієї ґрунтової станції -4шт.

 Для підключення до Weather Envoy та Envoy 8X можна застосовувати зовнішні температурні датчики з RJ роз'ємом Davis6475 та Davis6477

Датчик температури Davis 6470 – зовнішній датчик для визначення температури ґрунту, води чи повітря. Датчик надійно загерметизований в циліндрі з нержавіючої сталі., з'єднується з пристроєм, що передає, за допомогою кабелю 4,6м, Датчик захищений від погодних впливів. Дозволяє визначати температуру ґрунту чи води на різних глибинах.
 Діапазон вимірювання температури: від -40 до +65 С,
 Інтервал поновлення інформації: 63 -75 сек.
 Датчик сумісний із метеостанціями Davis Instruments Vantage Pro2 та Vantage Pro 2 Plus.
 Датчик підключається до ґрунтової метеостанції Davis 6345. Максимально-можлива кількість датчиків до однієї ґрунтової станції -4шт.
 Для підключення до Weather Envoy та Envoy 8X можна застосовувати зовнішні температурні датчики з RJ роз'ємом Davis6475 та Davis6477

Davis 6477 Датчик температури із чорного УФ-стабілізованого пластику з RJ роз'ємом для метеостанції (Davis Instruments)

06477.jpg

Датчик температури Davis 6477 використовується для вимірювання температури повітря, ґрунту, води та інших неагресивних середовищ. Датчик температури знаходиться на оболонці з чорного УФ-стабілізованого пластику. Підключення датчика температури відбувається через роз'єм (конектор) RJ-11.

Технічна характеристика

 •  Довжина 4-х провідного кабелю 26 AWG: 7,6 м. (Довжину кабелю можна наростити до 61 м.)
 •  Діапазон вимірювання температури: від -40 до +65 °C
 •  Похибка: ± 0,5 °C (при температурі до 43 °C) та ± 1 °C (при температурі понад 43 °C)
 •  Інтервал поновлення даних: 10 секунд

 Додатково купується для роботи з Davis 6316EU Wireless Weather Envoy; Davis 6318EU Envoy8X

 Для забезпечення точності показань при вимірюванні температури повітря, датчик бажано захистити від впливу прямих сонячних променів та інших джерел відбитого або випромінюваного тепла.

 Davis 6475 Датчик температури з нержавіючої сталі з RJ роз'ємом для метеостанції (Davis Instruments)

soil_temperature_sensor.jpg Використовується для вимірювання температури повітря, ґрунту, води та інших неагресивних середовищ. Датчик надійно загерметизований у циліндрі з нержавіючої сталі. Підключення датчика відбувається через роз'єм (коннектор) RJ-11.

Технічна характеристика

 •  Довжина 4-х провідного кабелю 26 AWG: 7,6 м. (Довжину кабелю можна наростити до 61 м.)
 •  Діапазон вимірювання температури: від -40 до +65 °C.
 •  Похибка: ± 0,5 °C (при температурі до 43 °C) та ± 1 °C (при температурі понад 43 °C).
 •  Інтервал поновлення даних: 10 секунд.

 Додатково придбана для роботи з Davis 6316EU Wireless Weather Envoy, Davis 6316CEU Cabled Weather Envoy, Davis 6318EU Envoy8X. Для забезпечення точності показань при вимірюванні температури повітря, датчик бажано захистити від впливу прямих сонячних променів та інших джерел відбитого або випромінюваного тепла.

Davis 6440 Датчик вологості ґрунту

  soil_moisture_sensor.jpgДатчик вологості ґрунту Davis 6440 застосовується для контролю та вимірювання рівня вологості ґрунту протягом сезону в діапазоні від 1 до 20 сантибарів. Датчик вологості ґрунту не вимагає постійного обслуговування в період росту рослин, надійно загерметизований, дозволяє визначати вологість ґрунту на потрібній глибині. У комплект входить кабель довжиною 4,6 м.

 Датчик вологості ґрунту приєднується до ґрунтової метеостанції Davis 6345, максимально-можлива кількість підключених датчиків до однієї ґрунтової станції -4шт.

 Датчик вологості грунту сумісний із метеостанціями Davis Instruments Vantage Pro2 та Vantage Pro 2 Plus.

Davis 6420 Датчик вологості листа

 humidity_sensor_leaves.jpgДатчик вологості листа Davis 6420 додається до ґрунтової метеостанції Davis 6345. Датчик вологості листа застосовується для контролю рівня поверхневої вологості листя.

Технічна характеристика

 •  Діапазон виміру: від 0 (абсолютно суха) до 15 (максимально волога) балів,
 •   Роздільна здатність: 1 бал, точність: +/-0,5 бала.

  Датчик приєднується до грунтової метеостанції Davis 6345 і працює як додатковий елемент метеокомплексу Vantage Pro 2 або Vantage Pro 2 Plus. До однієї ґрунтової станції можна приєднати максимум 2 датчики вологості листа.

Davis 6410 Анемометр для метеостанцій Vantage Pro 2 та Vantage Pro 2 Plus Davis Instruments

6410.jpgЗмінний анемометр Davis 6410 з монтажною базою для безпровідних та кабельних метеостанцій Vantage Pro2 та Vantage Pro 2 Plus. Анемометр стійкий до ураганного вітру і чутливий до ледь помітного вітерця, протестований при швидкості вітру понад 322 км/год.

Діапазон вимірювання швидкості вітру: від 1 до 200 миль/год, від 1 до 173 вузлів, від 0,5 до 89 м/с, від 1 до 322 км/год.

Комплектація: датчик швидкості вітру, датчик напрямку вітру, монтажне кріплення та подовжувальний кабель -12м.

Davis 7852 Збірник опадів для метеостанції Vantage Pro 2 та Vantage Pro 2 Plus Davis Instruments.

7852.jpgЗбірник опадів Davis 7852 розроблений згідно з вимогами Всесвітньої метрологічної організації. Збірник опадів Davis 7852 застосовується для моніторингу добової та сумарної кількості опадів. Точністю виміру до 0,2 мм (0,01''). Збірник опадів має бути встановлений на рівній поверхні.

Для точного вимірювання кількості опадів за мінусових температур рекомендуємо доповнювати збірку опадів нагрівачем Davis 7720.

Davis 6450 Датчик сонячної радіації для метеостанцій Davis Instruments.

solar_radiation_sensor.jpg

 Датчик сонячної радіації вимірює сонячну радіацію та енергію. Дозволяє визначити рівень сонячної радіації, максимальних та мінімальних значень за день, місяць та рік, а також індекс сумарного випаровування (THSW). Розсіюючий елемент і корпус спроектовані так, щоб отримувати точну косинусоїдальну характеристику: кремнієвий фотодіод забезпечує хороше пристосування датчика до сонячного спектру, а корпус, що складається з двох частин, зводить до мінімуму радіаційний нагрівання, дозволяє забезпечити конвекційне охолодження датчика і запобігає попаданню води або пилу. Датчик входить до комплекту моделей метеостанції Vantage Pro2 Plus Davis Instruments. Додатково замовляється до метеостанцій Vantage Pro 2;

 Характеристики:

 •  Діапазон виміру сонячної радіації: від 0-1800 Ватт/м2;
 •  Роздільна здатність: 1 Вт/м2; Точність вимірювань: +/-5%;
 •  Інтервал поновлення: 50-60 секунд (5 хвилин у темний час доби);
 •  Виявлення радіації у довжинах хвилі 300 – 1100 нанометрів (400 – 1100 мілімікронів);
 •  Для збільшення довжини використовуйте стандартний чотирипровідниковий кабель для подовження.
 •  Максимальна довжина кабелю від датчика до блоку датчика – 38 м.
 •  Датчик сонячного випромінювання має захисний кожух, стійкий до високих температур та вологості;
Для зручності кріплення передбачено спеціальний монтажний кронштейн/Sensor Mounting Shelf № 6673 (замовляється окремо).
У комплект постачання входить кабель довжиною 0,6 м.

Davis 6490 Датчик ультрафіолетового випромінювання метеостанції Davis Instruments.

sensor_uf.jpg

Визначає рівень ультрафіолетового випромінювання протягом дня. З його допомогою на дисплей виводиться індекс ультрафіолетового випромінювання, потужність дози опромінення, і щоденна та доза, що акумулюється. Багатошаровий фільтр дозволяє забезпечити спектральну характеристику, близьку до спектра випромінювання, що викликає почервоніння шкіри внаслідок сонячного опіку (еритеми). Дифузор забезпечує точну косинусоїдальну характеристику. Обшивка, що складається з двох частин, знижує радіаційне нагрівання, виконує конвекційне охолодження датчика і запобігає поглинанню води та пилу.

 Технічна характеристика

 • Вимірює глобальне сонячне ультрафіолетове випромінювання (суму прямого сонячного випромінювання та розсіяного в атмосфері)
 • Визначає індекс ультрафіолетового випромінювання у діапазоні: 0,16 одиниць;
 • Роздільна здатність: 0,1 одиниці;
 • Зберігає в пам'яті максимальні значення УФ із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць, рік),
 • Будує графік зміни індексу УФ випромінювання (за годину, максимальні значення за день, за місяць). Звукова сигналізація при досягненні максимального значення індексу УФ-випромінювання.
 • Вимірювання дози ультрафіолетового випромінювання в діапазоні: 0,9 MED; роздільна здатність: 0,1 MED (<20MED) або (>20MED); побудова графіка зміни мінімальної еритемної дози (MED) УФ-випромінювання (за годину, за день).
 • Точність вимірів: +/-5%.
 • Інтервал поновлення: 50-60 секунд (5 хвилин у темний час доби).
 • Виявлення УФ радіації у довжинах хвилі 290 – 300 нанометрів (280 – 360 мілімікронів) саме до цієї частини спектру особливо чутлива людська шкіра.
 • У комплекті передбачений попереджувальний сигнал про високі дози ультрафіолетового випромінювання.

Датчик входить до комплекту моделей метеостанції Vantage Pro2 Plus Davis Instruments.

Додатково замовляється до метеостанцій Vantage Pro2;

У комплект поставки входить з'єднувальний кабель довжиною 0,6 м. Для збільшення довжини використовуйте стандартний подовжувальний кабель.

Максимальна довжина кабелю від датчика до блоку датчика – 38 м.

Датчик сонячного випромінювання має захисний кожух, стійкий до високих температур та вологості; Для зручності кріплення передбачено спеціальний монтажний кронштейн/Sensor Mounting Shelf № 6673 (замовляється окремо).

  Каталог обладнання


 

Новини

vlagomer_zerna_f1_1.png
 • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
  Роздільна здатність: 0,1%;
  Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;
 • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
 • Роздільна здатність: 0,1%;
 • Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;

Яндекс.Погода

 
© Copyright 2024 «Macrolab».. All rightsv reserved. Development by Freesia 2009.