Метеостанція Vantage Pro2 6152 CEU Davis Instruments

 

Метеостанція Vantage Pro2 6152C Davis Instruments (США)

Метеостанція Davis 6152C Vantage Pro2 - кабельна метеостанція для професійного моніторингу погодних умов, їх зміни, має широкий діапазон опцій та датчиків. Метеостанція Davis 6152C Vantage Pro2 забезпечує постійний точний прогноз погоди, мінімуми та максимуми визначених метеоданих, сумарну або середню кількість погодних даних за день, місяць, рік, а також ви можете дивитися графіки зміни погодних даних на цифровій консолі метеостанції.

06152C_01-550x380.jpg

Зчитування даних про погоду у кабельній метеостанції Vantage Pro 2 6152С відбувається у кліматичному блоці датчиків метеостанції.

Відображення даних про погоду на цифровій консолі метеостанції, зручний екран 9*15см з підсвічуванням та клавіші для керування та налаштування метеостанції.

З'єднання кліматичного блоку та цифрової консолі метеостанції - провідне (кабель 30м. в комплекті)

Метеостанція Davis 6152C Vantage Pro2 сумісна з програмним забезпеченням WeatherLink для передачі даних на ПК або веб-сайт.

Зчитування даних про погоду у кабельній метеостанції Vantage Pro 2 6152С відбувається у кліматичному блоці датчиків метеостанції.
Відображення даних про погоду на цифровій консолі метеостанції, зручний екран 9*15см з підсвічуванням та клавіші для керування та налаштування метеостанції.
З'єднання кліматичного блоку та цифрової консолі метеостанції - провідне (кабель 30м. в комплекті)
Метеостанція Davis 6152C Vantage Pro2 сумісна з програмним забезпеченням WeatherLink для передачі даних на ПК або веб-сайт.

Деталі підключення метеостанції к ПК

Основні функції метеостанції Vantage Pro2 6152C

 • Вимірювання поточного атмосферного тиску визначається датчиком, вбудованим в корпус консолі метеостанції з можливістю відображення тенденції його зміни за останні три години у вигляді однієї з 5-ти стрілок (зростає швидко, повільно росте, не змінюється, падає повільно або падає швидко); швидка зміна тиску означає зростання або падіння на 1,5 або більше мм рт.ст., повільне: на 0,5 мм рт.ст. Одиниці виміру атмосферного тиску: мм.рт.ст. (mm), дюйми рт.ст. (in), гектопаскалі (hPa) або мілібари (mb). Є можливість точного налаштування цифрового барометра з виправленням на висоту над рівнем моря (від -300 до 3800 м.). Діапазон виміру тиску: від 660 до 810 мм.рт.ст.; роздільна здатність: 0,1 мм.рт.ст., точність: +/- 0,8 мм.рт.ст., інтервал - 15 хвилин. Збереження в пам'яті максимальних та мінімальних значень атмосферного тиску із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік). Побудова графіків зміни атмосферного тиску (за 15 хв. за годину; максимальних або мінімальних значень за день, за місяць). Звукова сигналізація при падінні та/або зростанні атмосферного тиску (швидкість зміни налаштовується).
 • Вимірювання температури та відносної вологості повітря зовні приміщення за допомогою зовнішнього датчика, що знаходиться в кліматичному блоці датчиків метеостанції (під дощовим колектором) у стандартному вентильованому та екранованому корпусі, що мінімізує вплив сонячного випромінювання. Діапазон вимірювання температури: -40..+65°С, роздільна здатність: 0,1°С, точність: +/-0,5°С, інтервал: 10-12 сек. Діапазон вимірювання відносної вологості: 0..100% RH, роздільна здатність: 1% RH; точність: +/-3% RH, інтервал: 50-60 сек.
 • Збереження в пам'яті максимальних та мінімальних значень температури та відносної вологості із зазначенням часу та дати реєстрації (день, місяць та рік як за внутрішнім так і зовнішнім датчиком). Побудова графіків зміни температури та вологості за внутрішнім та зовнішнім датчиком (за годину; максимум, мінімум за день, місяць). Звукова сигналізація при досягненні встановленої максимальної або мінімальної межі температури та/або відносної вологості (як за внутрішнім так і зовнішнім датчиком; при роботі від блоку живлення сигнал тривоги звучить доти, доки його не відключать або поки подія не зникне; при роботі від батарей сигнал триває трохи більше двох хвилин).
 • Визначення індексу нагрівання (за показаннями зовнішнього датчика температури та вологості). Під індексом нагрівання мається на увазі «відчутна» температура повітря: при низьких значеннях вологості випаровування поту вище, створюється відчуття нижчої температури, а при високих значеннях вологості потовиділення сповільнюється і створюється відчуття вищої температури. Діапазон вимірювання: +14..+52°С (в діапазоні -40..+14°С індекс нагрівання дорівнює поточній температурі і втрачає свій сенс), роздільна здатність: 1°С, точність: +/-1,5°С. Збереження в пам'яті максимального значення індексу нагрівання із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць, рік). Увімкнення звукової сигналізації при досягненні максимального значення температури. Побудова графіка зміни індексу нагрівання (за годину; максимум-мінімум за день, місяць).
 • Вимір температури повітря в приміщенні відбувається за допомогою датчика, вбудованого в корпус консолі. Діапазон виміру: 0.. +60 ° С, роздільна здатність: 0,1 ° С, точність: + / -0,5 ° С, інтервал: 60 сек. Можливе відображення температури у градусах Цельсія (°С) та Фаренгейта (°F).
 • Вимірювання відносної вологості повітря у приміщенні проводиться датчиком, вбудованим у корпус цифрової консолі метеостанції. Діапазон вимірювання: 10..90% RH, роздільна здатність: 1% RH; точність: +/-5% RH, інтервал: 60 сек.
 • Визначення температури точки роси автоматично розраховується за показаннями зовнішнього датчика температури та вологості. Діапазон вимірювання: -76.. +54 ° С, роздільна здатність: 1 ° С, точність: + / -1,5 ° С, інтервал: 10 сек. Збереження в пам'яті максимального та мінімального значення температури точки роси із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік). Побудова графіка зміни температури точки роси (за годину; максимальні чи мінімальні значення протягом дня, місяць). Звукова сигналізація під час досягнення максимального або мінімального значення температури точки роси.
 • Вимірювання кількості опадів, що випали за день або за певний період (сумарне значення з моменту останнього скидання лічильника) за допомогою дощового колектора з блоку метеодатчиків у дюймах або мм). Вимірювання кількості опадів, що випали за час дощу (з перших двох крапель до припинення дощу) та за добу (до 999,9 мм), за місяць (календарний) або рік (до 19999 мм), роздільна здатність: 0,25 мм (1 мм при сумарне значення більше 2000 мм), точність: +/-4%. Вимірювання поточної інтенсивності випадання опадів в діапазоні: 0..1999,9 мм/год, роздільна здатність: 0,25 мм (0,01 дюйма), точність: +/-5% або 1 мм/год, інтервал: 10-12 сек. . Відображення іконки «парасольки», що означає, що в даний момент дощ, з'являється при випаданні понад 0,508 мм (~ дві краплі) опадів за 15 хвилин. Збереження у пам'яті загальної кількості опадів та максимальної швидкості випадання опадів із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць, рік). Звукова сигналізація при досягненні встановленої межі сумарної кількості дощової води та/або максимальної швидкості випадання опадів. Побудова графіка загальної кількості опадів та швидкості випадання опадів (максимальних значень за хвилину, 15 хвилин, годину, день, місяць, рік).
 • Вимірювання швидкості та напрямку вітру за допомогою анемометра Davis 6410, який входить до комплекту метеостанції з довжиною кабелю 12 м. Одиниці вимірювання: м/с (m/s), км/год (km/h), милі/год (mph) або вузлах (knots). Індикація швидкості вітру протягом останніх 10 сек.; діапазон вимірювання швидкості вітру: 1..68 м/с (3...241 км/год), роздільна здатність: 0,5 м/с (1 км/год), точність: +/-5% або 1 м/с (3 км/год), інтервал: 2,5-3 сек. Відображення напряму вітру за домінуючими напрямками (протягом останніх 10 хвилин) за шкалою компасу: 16 поділів (дозвіл – 22,5°). Відображення напрямку вітру (від 0 до 360) замість індикації швидкості; роздільна здатність: 1° або 10°, точність: +/-7°. Побудова графіків зміни напряму вітру (поточний; за день, місяць, рік) та домінуючого напряму вітру (середнє значення поточне; за годину, за день, за місяць). Збереження в пам'яті максимальної швидкості вітру, включаючи напрямок, із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік). Звукова сигналізація при досягненні встановленої максимальної межі швидкості пориву вітру або середньої швидкості вітру за 10 хвилинний інтервал. Побудова графіка зміни швидкості вітру (визначення середніх значень за 10 хвилин за годину; максимальних значень за годину, день, місяць, рік). Для вимірювання великих значень швидкості вітру (242...282 км/год) можлива заміна стандартних вітрових чашок на малі (менш чутливі до малих швидкостей вітру).
 • Визначення температури з огляду на вплив вітру (т.зв. «відчутна» температура, яка розраховується на підставі співвідношення поточної температури та середнього значення швидкості вітру за останні 10 хвилин). Діапазон вимірювання: -84.. +54 ° С, роздільна здатність: 1 ° С, точність: + / -1 ° С, інтервал: 10 сек. Збереження в пам'яті мінімальної температури охолодження вітром із зазначенням часу та дати (за день, місяць, рік). Увімкнення звукової сигналізації при досягненні встановленої мінімальної межі температури охолодження вітром. Побудова графіка зміни температури охолодження вітром (мінімальних значень за годину; день, місяць).
 • Поточний час (у 12-ти або 24-годинному форматі), календар, час сходу і заходу сонця, фаза місяця; автоматичний перехід на літню пору; будильник.

Консоль керування метеостанції Davis 6152C Vantage Pro2 має п'ять режимів роботи:

 • налаштування (забезпечує доступ до конфігурації та дозволяє визначити правила функціонування станції);
 • поточні метеодані (дозволяє переглядати одночасно до 10 змінних величин, а також дату, час, місячну фазу, прогноз погоди та графік однієї з вибраних величин; змінювати одиниці виміру; видаляти, калібрувати та переміщувати метеоперемінні);
 • максимум та мінімум (відображає максимальні та мінімальні значення вимірюваних параметрів за день, місяць чи рік);
 • сигналізація (дозволяє встановлювати та відключати сигналізацію при досягненні граничних значень за всіма параметрами, що вимірюються);
 • графічне налаштування (за допомогою 24-х точок відображаються один або кілька досліджуваних параметрів; вибір інтервалу часу: 24 години, 24 дні, 24 місяці або 24 роки; десятки видів графіків без приєднання до персонального комп'ютера)

Стандартний комплект постачання метеостанції Vantage Pro2 6152CEU Davis Instruments:

 • Блок керування метеостанцією (консоль);
 • Зовнішній датчик температури
 • Зовнішній датчик відносної вологості повітря,
 • Зовнішній датчик атмосферного тиску та опадів,
 • Анемометр з кабелем 12м,
 • Кабель для з'єднання зовнішніх датчиків з консоллю (30м),
 • Кріплення.
 • Інструкція;
 • Річна гарантія офіційного представника компанії DEVIS в Україні

Габаритні розміри метеостанції Vantage Pro2 6152 CEU Davis Instruments:

 • Консоль управління - 240 х 150 х 38 мм,
 • РК-дисплей - 150 х 90 мм,
 • Блок метеодатчиків - 280 х 356 х 238 мм
 • Анемометр з кріпленням – 370 х 130 х 445 мм.


Каталог обладнання

Порівняльна таблиця


Новини

vlagomer_zerna_f1_1.png
 • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
  Роздільна здатність: 0,1%;
  Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;
 • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
 • Роздільна здатність: 0,1%;
 • Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;

Яндекс.Погода

 
© Copyright 2024 «Macrolab».. All rightsv reserved. Development by Freesia 2009.