Метеостанція Vantage Pro2 Plus 6162CEU кабельна

Метеостанція Vantage Pro2 Plus 6162C Davis Instruments (США)

6162C.jpg

Метеостанція Vantage Pro2 6162C Davis Instruments професійна станція моніторингу погоди, відстеження метеоумов навколишнього середовища, їх зміни, має широкий діапазон опцій та датчиків.

Метеостанції Vantage Pro2 Plus від Davis Insrtuments укомплектовані датчиками сонячної радіації та ультрафіолетового випромінювання, які дозволяють метеостанції вимірювати сонячну радіацію, індекс THSW, сумарне випаровування, індекс та дозу ультрафіолетового випромінювання.

Модель 6162 С - кабельна версія метеостанцій Vantage Pro 2 Plus, зі стандартним захистом від радіації, оновлення даних кожні 2,5 секунди.

Метеостанція Vantage Pro2 6162C Davis Instruments професійна станція моніторингу погоди, відстеження метеоумов навколишнього середовища, їх зміни, має широкий діапазон опцій та датчиків.
Метеостанції Vantage Pro2 Plus від Davis Insrtuments укомплектовані датчиками сонячної радіації та ультрафіолетового випромінювання, які дозволяють метеостанції вимірювати сонячну радіацію, індекс THSW, сумарне випаровування, індекс та дозу ультрафіолетового випромінювання.
Модель 6162 С - кабельна версія метеостанцій Vantage Pro 2 Plus, зі стандартним захистом від радіації, оновлення даних кожні 2,5 секунди.

Збір погодних даних метеостанцією Vantage Pro 2 Plus 6162С Davis

Метеостанція Davis 6162С Vantage Pro 2 Plus зчитує метеодані датчиками кліматичного блоку. Кліматичний блок метеостанції погодостійкий, що забезпечує надійність та довговічність застосування. Для з'єднання кліматичного блоку з консоллю метеостанції в комплект входить кабель довжиною 30м.

Погодні дані, які вимірюються датчиками кліматичного блоку метеостанції Davis 6162 С Vantage Pro 2 Plus

 • прогноз погоди до 48 годин;
 • атмосферний тиск;
 • швидкість та напрямки вітру;
 • температура та вологість повітря;
 • кількість та інтенсивність опадів;
 • інтенсивність сонячного випромінювання
 • сумарне випаровування
 • доза ультрафіолевого випромінювання
 • індекс ультрафіолетового випромінювання

Кліматичний блок метеостанції Vantage Pro2 Plus 6162С можна доповнювати нагрівачем збірки опадів, для точного визначення метеостанцією кількості опадів в холодну пору року.

Відображення та зберігання даних про погоду метеостанцією Vantage Pro 2 Plus 6162C Davis

Метеостанція Davis 6162C Vantage Pro 2 Plus відображає дані на цифровій консолі метеостанції. Консоль метеостанції записує та відображає дані про погоду з кліматичного блоку, температуру та вологість повітря в приміщенні, атмосферний тиск (датчики вбудовані в консолі метеостанції); малює графіки та сигналізує, якщо один із погодних параметрів вийшов за допустимі межі.

Консоль метеостанції підключається до комп'ютера за допомогою WeatherLink через USB або SER з'єднання для передачі, збереження, обробки та аналізу даних. За допомогою WeatherLink з Інтернет протоколом IP можна передавати дані на веб-сайт і переглядати на вашій сторінці в інтернеті з будь-якого ПК або сматрфона.

Деталі підключення метеостанції до ПК

Консоль метеостанції Davis 6162C Vantage Pro2 Plus має п'ять режимів роботи:

vantage_pro_2_small.jpg

 • -Настройки (забезпечує доступ до конфігурації та дозволяє визначити правила функціонування метеостанції);
 • -поточних метеоданих (дозволяє переглядати одночасно до 10 змінних величин, а також дату, час, місячну фазу, прогноз погоди та графік однієї з обраних величин; змінювати одиниці виміру; видаляти, калібрувати та переміщати метеоперемінні);
 • -максимумів та мінімумів (відображає максимальні та мінімальні значення вимірюваних параметрів за день, місяць чи рік);
 • -сигналізації (дозволяє встановлювати та відключати сигналізацію при досягненні граничних значень за всіма параметрами, що вимірюються);
 • -графічний (за допомогою 24-х точок відображаються один або кілька досліджуваних параметрів; вибір інтервалу часу: 24 години, 24 дні, 24 місяці або 24 роки; десятки видів графіків без приєднання до персонального комп'ютера)

Матеріал консолі метеостанції: ABS пластик із захистом від УФ випромінювання, розміри консолі: 264 х 156 х 41 мм, вага консолі: 850 г. (з батареями)

Трансфлективний РК-дисплей, розмір: 151 х 86 мм, жовто-зелене рівномірне світлодіодне підсвічування дисплея

Робочий діапазон температур консолі метеостанції, що рекомендується: -10..+60°С

Основні функціональні можливості метеостанції Davis 6162C Vantage Pro 2

Вимірювання поточного атмосферного тиску датчиком, вбудованим у корпус консолі метеостанції та відображення тенденції його зміни за останні три години: у вигляді однієї з 5 стрілок (зростає швидко, росте повільно, не змінюється, падає повільно або падає швидко); швидка зміна тиску означає зростання або падіння на 1,5 або більше мм рт.ст., повільне: на 0,5 мм рт.ст.

Одиниці виміру атмосферного тиску: мм.рт.ст. (mm), дюйми рт.ст. (in), гектопаскалі (hPa) або мілібари (mb); можливість точного налаштування цифрового барометра з виправленням на висоту над рівнем моря (від -300 до 3800 м.); діапазон виміру тиску: від 660 до 810 мм.рт.ст.; роздільна здатність: 0,1 мм.рт.ст., точність: +/- 0,8 мм.рт.ст., інтервал: 15 хв.

Збереження в пам'яті максимальних та мінімальних значень атмосферного тиску із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); побудова графіків зміни атмосферного тиску (за 15 хв. за годину; максимальних або мінімальних значень за день, за місяць); звукова сигналізація при падінні та/або зростанні атмосферного тиску (швидкість зміни налаштовується)

Символьний прогноз погоди (на наступні 12 годин: ясно, мінлива хмарність, хмарно, дощ чи сніг) з удосконаленим алгоритмом на підставі показань та тенденції атмосферного тиску, швидкості та напряму вітру, рівня опадів, температури, вологості, географічної широти та довготи, пори року ; оновлення прогнозу: один раз на годину; можливе відображення прогнозу погоди на найближчі 48 годин у вигляді рядка, що біжить.

Вимірювання температури повітря у приміщенні датчиком, вбудованим у корпус консолі; діапазон виміру: 0..+60°С, роздільна здатність: 0,1°С, точність: +/-0,5°С, інтервал: 60 сек. Можливе відображення температури у градусах Фаренгейта (°F)

Вимірювання відносної вологості повітря в приміщенні датчиком, вбудованим в корпус консолі, діапазон вимірювання: 10..90% RH, роздільна здатність: 1% RH; точність: +/-5% RH, інтервал: 60 сек.

Поточний час (у 12-ти або 24-годинному форматі), календар, час сходу і заходу сонця, фаза місяця; автоматичний перехід на літню пору; будильник

Станція оптимізована для роботи з мінімальним споживанням енергії та не вимагає обов'язкового використання блоку живлення; 3 лужні батареї типу С забезпечують роботу консолі приблизно протягом 12 місяців; живлення блоку метеодатчиків та анемометра здійснюється за допомогою сонячної та літієвої батарей.

Вимірювання температури та відносної вологості повітря зовні приміщення за допомогою зовнішнього датчика, що знаходиться в блоці метеодатчиків (під дощовим колектором) у стандартному вентильованому та екранованому корпусі, що мінімізує вплив сонячного випромінювання; діапазон вимірювання температури: -40..+65°С, роздільна здатність: 0,1°С, точність: +/-0,5°С, інтервал: 10-12 сек.; діапазон вимірювання відносної вологості: 0..100% RH, роздільна здатність: 1% RH; точність: +/-3% RH, інтервал: 50-60 сек.

Збереження в пам'яті максимальних та мінімальних значень температури та відносної вологості із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік; за внутрішнім та зовнішнім датчиком); побудова графіків зміни температури та вологості за внутрішнім та зовнішнім датчиком (за годину; максимальних або мінімальних значень за день, за місяць); звукова сигналізація при досягненні встановленої максимальної або мінімальної межі температури та/або відносної вологості (за внутрішнім і зовнішнім датчиком; при роботі від блоку живлення сигнал тривоги генерується доти, доки його не відключать або поки подія не зникне; при роботі від батарей сигнал триває не більше двох хвилин)

Визначення температури точки роси (за показаннями зовнішнього датчика температури та вологості); діапазон вимірювання: -76 .. +54 ° С, роздільна здатність: 1 ° С, точність: + / -1,5 ° С, інтервал: 10 сек.

Збереження в пам'яті максимального та мінімального значення температури точки роси із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); побудова графіка зміни температури точки роси (за годину; максимальних чи мінімальних значень протягом дня, протягом місяця); звукова сигналізація при досягненні максимального або мінімального значення температури точки роси

Визначення індексу нагрівання (за показаннями зовнішнього датчика температури та вологості); індекс нагрівання - це «відчутна» температура теплого повітря: при низьких значеннях вологості випаровування поту вище, створюється відчуття нижчої температури, при високих значеннях вологості потовиділення сповільнюється і створюється відчуття вищої температури; діапазон вимірювання: +14..+52°С (в діапазоні -40..+14°С індекс нагрівання дорівнює поточній температурі і втрачає свій сенс), роздільна здатність: 1°С, точність: +/-1,5°С; збереження в пам'яті максимального значення індексу нагрівання із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); звукова сигналізація під час досягнення максимального значення температури; побудова графіка зміни індексу нагрівання (за годину; максимальних значень за день, місяць)

Вимірювання швидкості та напрямку вітру за допомогою анемометра Davis 7911 з довжиною кабелю 12 м.; одиниці виміру: м/с (m/s), км/год (km/h), милі/год (mph) або вузлах (knots)

Індикація швидкості вітру протягом останніх 10 сек.; діапазон вимірювання швидкості вітру: 1..68 м/с (3...241 км/год), роздільна здатність: 0,5 м/с (1 км/год), точність: +/-5% або 1 м/с (3 км/год), інтервал: 2,5-3 сек.

Відображення напрямку вітру із зазначенням шести домінуючих напрямків (за останні 10 хвилин) за шкалою компасу: 16 поділів (з роздільною здатністю: 22,5°); відображення напрямку вітру (від 0 ° до 360 °) замість індикації швидкості; роздільна здатність: 1° або 10°, точність: +/-7°; побудова графіків зміни напрямку вітру (поточний, за день, за місяць, за рік) та домінуючого напряму вітру (середнє значення поточне, за годину; за день, за місяць)

Збереження в пам'яті максимальної швидкості вітру (включаючи напрямок) із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); звукова сигналізація при досягненні встановленої максимальної межі: швидкості пориву вітру або середньої швидкості вітру за 10 хвилинний інтервал; побудова графіка зміни швидкості вітру (середніх значень за 10 хвилин та за годину; максимальних значень за годину, за день, за місяць, за рік)

Для вимірювання великих значень швидкості вітру (242..282 км/год) можлива заміна стандартних вітрових чашок на малі (менш чутливі до малих швидкостей вітру)

Вимірювання температури охолодження вітром (температура, що «відчувається», визначається на підставі співвідношення поточної температури і середнього значення швидкості вітру за останні 10 хвилин); діапазон вимірювання: -84..+54°С, роздільна здатність: 1°С, точність: +/-1°С, інтервал: 10 сек.

Збереження в пам'яті мінімальної температури охолодження вітром із зазначенням часу та дати (за день, місяць та рік); звукова сигналізація при досягненні встановленої мінімальної межі температури охолодження вітром; побудова графіка зміни температури охолодження вітром (мінімальних значень за годину; за день, за місяць)

Вимірювання кількості опадів, що випали за день або за певний період (сумарне значення з моменту останнього скидання лічильника) за допомогою дощового колектора з блоку метеодатчиків; одиниці виміру: дюйми або мм

Вимірювання кількості опадів, що випали за час дощу (з перших двох крапель до відсутності дощу протягом 24-х годин) та за добу: до 999,9 мм, за місяць (календарний) та за рік (з 1-го числа обраного місяця): до 19999 мм, роздільна здатність: 0,25 мм (1 мм при сумарному значенні більше 2000 мм), точність: +/-4%

Вимірювання поточної інтенсивності випадання опадів в діапазоні: 0..1999,9 мм/год, роздільна здатність: 0,25 мм (0,01 дюйма), точність: +/-5% або 1 мм/год, інтервал: 10-12 сек. .; відображення іконки «парасольки», що означає, що в даний момент дощ, з'являється при випаданні більше 0,508 мм (~ дві краплі) опадів за 15 хвилин

Збереження у пам'яті максимальної швидкості випадання опадів із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); звукова сигналізація при досягненні максимальної швидкості випадання опадів; побудова графіка швидкості випадання опадів (максимальних значень за хвилину, за 15 хвилин, за годину, за день, за місяць, за рік)

Збереження у пам'яті загальної кількості опадів протягом дня, місяць і рік; звукова сигналізація при досягненні встановленої межі сумарної кількості дощової води за 15 хвилин або добу; побудова графіка загальної кількості опадів (за 15 хвилин, за годину, за день, за місяць, за рік)

Для визначення опадів (снігу), що випали в холодну пору року, метеостанція може додаткового комплектуватися нагрівачем збірки опадів 7720 (замовляється додатково див. розділ додаткові аксесуари).раздел дополнительные аксессуары).

Вимірювання сонячної радіації - вимірювання інтенсивності сонячного випромінювання, що досягає горизонтальної поверхні, включає як випромінювання безпосередньо від сонця, так і відображене випромінювання (від хмар і т.п.); діапазон вимірювання сонячної радіації: 0..1800 Ватт/м2 (W/м2); роздільна здатність: 0,1 Вт/м2, точність: +/- 5%, інтервал: 50 сек.; збереження в пам'яті максимальних значень сонячної радіації із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); побудова графіка зміни сонячної радіації (за годину; максимальних значень протягом дня, протягом місяця); звукова сигналізація при досягненні максимального значення сонячної радіації

Вимірювання індексу THSW («відчутна» температура, що враховує температуру і вологість повітря, нагріває ефект сонця та охолоджує ефект вітру); діапазон вимірювання індексу THSW: -68 .. +64 ° С; роздільна здатність: 1°С, точність: +/-2°С, інтервал: 10 сек.; збереження в пам'яті максимальних значень індексу THSW із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); побудова графіка зміни індексу THSW (за годину; максимальних значень протягом дня, протягом місяця); звукова сигналізація при досягненні максимального значення індексу THSW

Вимір сумарного випаровування – величина зворотна обсягу опадів, що випали, визначається зі співвідношення значень температури і відносної вологості повітря, середньої швидкості вітру і сонячної радіації, включає значення водяної пари, що випарувався з поверхні грунту, через пори в листі рослин і т.п.; діапазон виміру сумарного випаровування: до 999,9 мм на день або до 1999,9 мм на місяць чи рік; роздільна здатність: 0,1 мм, точність: +/- 5%, інтервал: 60 хв.; збереження у пам'яті значень загального сумарного випаровування (за годину, день, місяць та рік); побудова графіка зміни сумарного випаровування (за годину; за день, за місяць, за рік); звукова сигналізація при досягненні максимального значення за день

Вимірювання індексу ультрафіолетового випромінювання в діапазоні: 0.16 одиниць; роздільна здатність: 0,1 одиниці, точність: +/- 5%, інтервал: 50 сек.; збереження в пам'яті максимальних значень УФ із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік); побудова графіка зміни індексу СФ випромінювання (за годину; максимальних значень протягом дня, протягом місяця); звукова сигналізація при досягненні максимального значення індексу УФ-випромінювання

Вимірювання дози ультрафіолетового випромінювання в діапазоні: 0..199 MED; роздільна здатність: 0,1 MED (< 20 MED) або 1 MED (> 20 MED), точність: +/- 5%, інтервал: 50 сек.; побудова графіка зміни мінімальної еритемної дози (MED) УФ-випромінювання (за годину, за день); звукова сигналізація при досягненні мінімальної дози УФ-випромінювання за день

Функція калібрування (налаштування точності) внутрішньої та зовнішньої температури, внутрішньої та зовнішньої відносної вологості, напрямки вітру та атмосферного тиску

Комплект постачання кабельної метеостанції Vantage Pro 2 Plus 6162 С:

 • консоль (6312C),
 • анемометр з кабелем (12 м),
 • блок метеодатчиків (6327C),
 • блок живлення на 220В (під стандартну розетку),
 • кріплення для монтажу,
 • інструкція
 • річна гарантія офіційного сервісного центру

Габаритні розміри:

 • Консоль управління - 240 х 150 х 38 мм,
 • РК-дисплей - 150 х 90 мм,
 • Блок метеодатчиків - 280 х 356 х 238 мм
 • Анемометр з кріпленням – 370 х 130 х 445 мм.

Каталог метеообладнання Davis instruments

Порівняльна таблиця

 

Новини

vlagomer_zerna_f1_1.png
 • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
  Роздільна здатність: 0,1%;
  Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;
 • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
 • Роздільна здатність: 0,1%;
 • Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;

Яндекс.Погода

 
© Copyright 2024 «Macrolab».. All rightsv reserved. Development by Freesia 2009.