Більш детальна інформація

Консоль управління метеостанції Vantage Pro2 має 5 режимів роботи:

  1. Налаштування, які забезпечують доступ до конфігурації та дозволяють визначити правила функціонування станції;
    Стан поточних метеоданих (дозволяє переглядати одночасно до 10 змінних величин, а також дату, час, місячну фазу, прогноз погоди та графік однієї з обраних величин; змінювати одиниці виміру; видаляти, калібрувати та переміщувати метеоперемінні);
    Огляд максимумів та мінімумів (відображає максимальні та мінімальні значення вимірюваних параметрів за день, місяць чи рік);
    Забезпечує сигналізацію (дозволяє встановлювати та відключати сигналізацію при досягненні граничних значень за всіма параметрами, що вимірюються);
    Графічне відображення (за допомогою 24 точок відображаються один або кілька досліджуваних параметрів; вибір інтервалу часу: 24 години, 24 дні, 24 місяці або 24 роки; багато видів графіків без приєднання до персонального комп'ютера).
  2. Налаштування, які забезпечують доступ до конфігурації та дозволяють визначити правила функціонування станції;
  3. Стан поточних метеоданих (дозволяє переглядати одночасно до 10 змінних величин, а також дату, час, місячну фазу, прогноз погоди та графік однієї з обраних величин; змінювати одиниці виміру; видаляти, калібрувати та переміщувати метеоперемінні);
  4. Огляд максимумів та мінімумів (відображає максимальні та мінімальні значення вимірюваних параметрів за день, місяць чи рік);
  5. Забезпечує сигналізацію (дозволяє встановлювати та відключати сигналізацію при досягненні граничних значень за всіма параметрами, що вимірюються);
  6. Графічне відображення (за допомогою 24 точок відображаються один або кілька досліджуваних параметрів; вибір інтервалу часу: 24 години, 24 дні, 24 місяці або 24 роки; багато видів графіків без приєднання до персонального комп'ютера).

Можливості та характеристики визначених метеоданих:

  • Вимірювання поточного атмосферного тиску визначається датчиком, вбудованим у корпус консолі з можливістю відображення тенденції його зміни за останні три години у вигляді однієї з 5-ти стрілок (зростає швидко, повільно росте, не змінюється, падає повільно або падає швидко); швидка зміна тиску означає зростання або падіння на 1,5 або більше мм рт.ст., повільне: на 0,5 мм рт.ст. Одиниці виміру атмосферного тиску: мм.рт.ст. (mm), дюйми рт.ст. (in), гектопаскалі (hPa) або мілібари (mb). Є можливість точного налаштування цифрового барометра з виправленням на висоту над рівнем моря (від -300 до 3800 м.). Діапазон виміру тиску: від 660 до 810 мм.рт.ст.; роздільна здатність: 0,1 мм.рт.ст., точність: +/- 0,8 мм.рт.ст., інтервал - 15 хвилин. Збереження в пам'яті максимальних та мінімальних значень атмосферного тиску із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік). Побудова графіків зміни атмосферного тиску (за 15 хв. за годину; максимальних або мінімальних значень за день, за місяць). Звукова сигналізація при падінні та/або зростанні атмосферного тиску (швидкість зміни налаштовується).
  • Вимірювання температури та відносної вологості повітря зовні приміщення за допомогою зовнішнього датчика, що знаходиться в блоці метеодатчиків (під дощовим колектором) у стандартному вентильованому та екранованому корпусі, що мінімізує вплив сонячного випромінювання. Діапазон вимірювання температури: -40..+65°С, роздільна здатність: 0,1°С, точність: +/-0,5°С, інтервал: 10-12 сек. Діапазон вимірювання відносної вологості: 0..100% RH, роздільна здатність: 1% RH; точність: +/-3% RH, інтервал: 50-60 сек.
  • Збереження в пам'яті максимальних та мінімальних значень температури та відносної вологості із зазначенням часу та дати реєстрації (день, місяць та рік як за внутрішнім так і зовнішнім датчиком). Побудова графіків зміни температури та вологості за внутрішнім та зовнішнім датчиком (за годину; максимум, мінімум за день, місяць). Звукова сигналізація при досягненні встановленої максимальної або мінімальної межі температури та/або відносної вологості (як за внутрішнім так і зовнішнім датчиком; при роботі від блоку живлення сигнал тривоги звучить доти, доки його не відключать або поки подія не зникне; при роботі від батарей сигнал триває трохи більше двох хвилин).
  • Визначення індексу нагрівання (за показаннями зовнішнього датчика температури та вологості). Під індексом нагрівання мається на увазі «відчутна» температура повітря: при низьких значеннях вологості випаровування поту вище, створюється відчуття нижчої температури, а при високих значеннях вологості потовиділення сповільнюється і створюється відчуття вищої температури. Діапазон вимірювання: +14..+52°С (в діапазоні -40..+14°С індекс нагрівання дорівнює поточній температурі і втрачає свій сенс), роздільна здатність: 1°С, точність: +/-1,5°С. Збереження в пам'яті максимального значення індексу нагрівання із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць, рік). Увімкнення звукової сигналізації при досягненні максимального значення температури. Побудова графіка зміни індексу нагрівання (за годину; максимум-мінімум за день, місяць).
  • Вимір температури повітря в приміщенні відбувається за допомогою датчика, вбудованого в корпус консолі. Діапазон вимірювання: 0.. +60 ° С, роздільна здатність: 0,1 ° С, точність: + / -0,5 ° С, інтервал: 60 сек. Можливе відображення температури у градусах Цельсія (°С) та Фаренгейта (°F).
  • Вимірювання відносної вологості повітря у приміщенні проводиться датчиком, вбудованим у корпус консолі. Діапазон вимірювання: 10..90% RH, роздільна здатність: 1% RH; точність: +/-5% RH, інтервал: 60 сек.
  • Вимірювання відносної вологості повітря у приміщенні проводиться датчиком, вбудованим у корпус консолі. Діапазон вимірювання: 10..90% RH, роздільна здатність: 1% RH; точність: +/-5% RH, інтервал: 60 сек.
  • Визначення температури точки роси автоматично розраховується за показаннями зовнішнього датчика температури та вологості. Діапазон вимірювання: -76 .. +54 ° С, роздільна здатність: 1 ° С, точність: + / -1,5 ° С, інтервал: 10 сек. Збереження в пам'яті максимального та мінімального значення температури точки роси із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік). Побудова графіка зміни температури точки роси (за годину; максимальні чи мінімальні значення протягом дня, місяць). Звукова сигналізація під час досягнення максимального або мінімального значення температури точки роси.
  • Вимірювання кількості опадів, що випали за день або за певний період (сумарне значення з моменту останнього скидання лічильника) за допомогою дощового колектора з блоку метеодатчиків у дюймах або мм).
  • Вимірювання кількості опадів, що випали за час дощу (з перших двох крапель до припинення дощу) та за добу (до 999,9 мм), за місяць (календарний) або рік (до 19999 мм), роздільна здатність: 0,25 мм (1 мм при сумарне значення більше 2000 мм), точність: +/-4%.
  • Вимірювання поточної інтенсивності випадання опадів в діапазоні: 0..1999,9 мм/год, роздільна здатність: 0,25 мм (0,01 дюйма), точність: +/-5% або 1 мм/год, інтервал: 10-12 сек. . Відображення іконки «парасольки», що означає, що в даний момент дощ, з'являється при випаданні більше 0,508 мм (~ дві краплі) опадів за 15 хвилин.
  • Збереження у пам'яті загальної кількості опадів та максимальної швидкості випадання опадів із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць, рік). Звукова сигналізація при досягненні встановленої межі сумарної кількості дощової води та/або максимальної швидкості випадання опадів. Побудова графіка загальної кількості опадів та швидкості випадання опадів (максимальних значень за хвилину, 15 хвилин, годину, день, місяць, рік).
  • Вимірювання швидкості та напрямку вітру за допомогою анемометра Davis 6410, який входить у комплект з довжиною кабелю 12 м. Одиниці вимірювання: м/с (m/s), км/год (km/h), милі/год (mph) або вузлах (knots). Індикація швидкості вітру протягом останніх 10 сек.; діапазон вимірювання швидкості вітру: 1..68 м/с (3...241 км/год), роздільна здатність: 0,5 м/с (1 км/год), точність: +/-5% або 1 м/с (3 км/год), інтервал: 2,5-3 сек.
  • Відображення напряму вітру за домінуючими напрямками (протягом останніх 10 хвилин) за шкалою компасу: 16 поділів (дозвіл – 22,5°). Відображення напрямку вітру (від 0 до 360) замість індикації швидкості; роздільна здатність: 1° або 10°, точність: +/-7°. Побудова графіків зміни напряму вітру (поточний; за день, місяць, рік) та домінуючого напряму вітру (середнє значення поточне; за годину, за день, за місяць).
  • Збереження в пам'яті максимальної швидкості вітру, включаючи напрямок, із зазначенням часу та дати реєстрації (за день, місяць та рік). Звукова сигналізація при досягненні встановленої максимальної межі швидкості пориву вітру або середньої швидкості вітру за 10 хвилинний інтервал. Побудова графіка зміни швидкості вітру (визначення середніх значень за 10 хвилин, за годину; максимальних значень за годину, день, місяць, рік). (менш чутливі до малих швидкостей вітру).
  • Визначення температури з огляду на вплив вітру (т.зв. «відчутна» температура, яка розраховується на підставі співвідношення поточної температури та середнього значення швидкості вітру за останні 10 хвилин). Діапазон вимірювання: -84.. +54 ° С, роздільна здатність: 1 ° С, точність: + / -1 ° С, інтервал: 10 сек. Збереження в пам'яті мінімальної температури охолодження вітром із зазначенням часу та дати (за день, місяць, рік). Увімкнення звукової сигналізації при досягненні встановленої мінімальної межі температури охолодження вітром. Побудова графіка зміни температури охолодження вітром (мінімальних значень за годину; день, місяць).
  • Поточний час (у 12-ти або 24-годинному форматі), календар, час сходу і заходу сонця, фаза місяця; автоматичний перехід на літню пору; будильник.

Додаткові переваги:

  • Консоль можна розташувати на столі або повісити на стіну.
  • Наявність символьного прогнозу погоди на наступні 12 годин (ясно, мінлива хмарність, хмарно, дощ або сніг) з удосконаленим алгоритмом на підставі показань та тенденції атмосферного тиску, швидкості та напряму вітру, рівня опадів, температури, вологості, географічної широти та довготи, пори року . Оновлення прогнозу відбувається раз на годину. Можливість відображення прогнозу погоди на найближчі 48 годин у вигляді рядка, що біжить.
  • Два варіанти встановлення блоку метеодатчиків: разом всі датчики або анемометр можна винести окремо на довжину кабелю за допомогою підключення до анемометра Davis 6332 з передавачем.
  • Станція споживає мінімум енергії та не вимагає обов'язкового використання блоку живлення. Три лужні батареї типу «С» забезпечують роботу консолі протягом 12 місяців, а живлення блоку метеодатчиків і анемометра здійснюється за допомогою сонячної та літієвої батарей.
  • За допомогою консолі бездротової станції Vantage Pro2 можна приймати метеодані максимум від 8 передавачів. Прийом від різних типів датчиків має такі обмеження: блок метеодатчиків (1 шт.), блок передавача анемометра (1 шт.), станція вимірювання вологості листя, температури та вологості ґрунту (1-2 шт., залежно від комплектації), станція збору даних про температуру (8 шт.), станція збору даних про температуру та вологість (8 шт.). Використання інтерфейсу та програмного забезпечення WeatherLink накладає свої обмеження на максимальну кількість додаткових датчиків температури та вологості: 3-ї станції збору даних про температуру або одна станція збору даних про температуру та дві станції збору даних про температуру та вологість.
  • Консоль може передавати та приймати метеодані на інші бездротові консолі Vantage Pro або Weather Envoy зі своїх датчиків.
  • Частота прийому/передачі становить 868,35 МГц, сертифікована в ЄС мала потужність: менше 8 mW. Дальність взаємозв'язку в зоні прямої видимості: до 300 м, за наявності перешкод відстань скорочується в рази (наявність стін скорочує відстань до 60-120 м). Наявність можливості збільшити дальність зв'язку за допомогою ретрансляторів (Davis 7626, 7627, 7653, 7654), при якому максимально можлива відстань в межах прямої видимості між консоллю і пристроєм, що передає при ідеальних умовах становить 3000 м.
  • Станції мають можливість калібрування (налаштування точності) датчиків внутрішньої (зовнішньої) температури, внутрішньої (зовнішньої) відносної вологості, напрямки вітру та атмосферного тиску.
  • Є можливість підключення до ПК при використанні інтерфейсу та програмного забезпечення (DAVIS 6510USB WeatherLink), при цьому погодні дані, що збираються консоллю, з'являться на екрані комп'ютера у вигляді зручних для аналізу таблиць, графіків та діаграм, а також дозволяє зберігати метеодані навіть за відключеного комп'ютера.
  • Матеріал консолі виготовлений з ABS пластику та захищений від УФ випромінювання. Трансфлективний РК-дисплей консолі має розмір: 151 х 86 мм з жовто-зеленим рівномірним світлодіодним підсвічуванням.
  • Робочий діапазон консолі, що рекомендується: -10..+60°С

Габаритні розміри:

  • Консоль управління – 264 х 156 х 41 мм, вага консолі: 850 г. (з батареями)
  • РК-дисплей – 150 х 90 мм
  • Блок метеодатчиків - 280 х 356 х 238 мм
  • Анемометр з кріпленням – 370 х 130 х 445 мм.
  •  

Новини

vlagomer_zerna_f1_1.png
  • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
    Роздільна здатність: 0,1%;
    Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;
  • Вимірюваний діапазон вологості цільного зерна: 5%-25% вмісту води залежно від типу зерна;
  • Роздільна здатність: 0,1%;
  • Точність калібрування стосовно стандартного зразка: +/- 0,9%;

Яндекс.Погода

 
© Copyright 2024 «Macrolab».. All rightsv reserved. Development by Freesia 2009.